| Park1Suin a întrebat:

Ce faci atunci cand un baiat te invita la dans?
Si daca iti pune felurite de intrebari?
Dar voi ce-ati face?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Daca mi-e simpatic acccept dansul, cat despre intrebari daca nu doresc sa raspund, ii spun elegant ca mai bine ne concentram la dans apoi v-om discuta.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
iti acorzi placerea de a dansa cu el, iar daca intrebarile sunt dojenitoare, il poti ruga sa nu puna intrebari ca nu esti dispusa unui interogatoriu.
O seara bunahappy

| mona a răspuns:

Daca te invita, accepti iar daca iti pune felurite intrebari daca vrei raspunzi daca nu, nu

| BonneLess a răspuns:

Daca mi se pare interesant accept invitatia. Daca imi pune diferite intrebari raspund si il intreb si eu pe el.

| Azµre a răspuns:

Accept dansul și îi răspund provocării

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Accepţi cu mare plăcere invitaţia.
Îi răspund şi la întrebări, depinde ce fel de întrebări îmi pune.
Te pup!

| KateMiddleton a răspuns:

Spun ca mi-am sclintit piciorul(dansez oribil)dar as accepta o discutie.
Bafta!

| LuMix a răspuns:

Daca te invita accepta si daca pune intrebari de tot feluri inseamna ca vrea sa stie mai milt despre tine si ca te place.

| InTell a răspuns:

Cand un baiat "dragut, si care imi place" ma invita la dans ...normal,ca accept.

Daca imi pune tot felul de intrebari incerc sa ii raspund cu drag happy

Eu as face ce imi zice inima in acel moment.