| Elevpia77 a întrebat:

Ce faci cand ai probleme cu un grup de 50 de insi si ai avut deja 3 altercatii cu ei, doua de fuga si una de bataie, dar nu poti sa scapi de ei ca stau toti in cartier cu tine

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te muti

| Lupică27 a răspuns:

50, pe bune? ai suparat un sector intreg?

| MistarGoGu a răspuns (pentru Lupică27):

Un sătuc din Burundi! Canibali practicanți de woodoo

| MistarGoGu a răspuns (pentru Lupică27):

Te-ai hotărât? Pleci în Burundi?
Eu am o oferta de 4 luni în Senegal anul asta! Cazare în Dakar la apartament de 2 camere în buricu târgului! Oraș linistit și curat!

| MistarGoGu a răspuns (pentru MistarGoGu):

La apartament de 2 camere... tastatura lu peste...

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Nu mai plec.

| 1onur a răspuns:

Daca le-ai spus sa se lase de droguri și să meargă să muncească cinstiți vezi cum îți faci Dușmani.