| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand te certi cu mama taa? angryangryangry

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma cert rar ...fiindca stiu ca au dreptate de cele mai multe ori, si de obicei las sa treaca de la mine

| AnneMarri a răspuns:

Urlu

| Tweetymrrr a răspuns:

Păi ce să fac, mă cert cu ea. Apoi îmi cer scuze, pentru că nu suport să nu'mi vorbească.hee hee

| Castorul a răspuns:

Nu prea ma cert. Dar cand se intampla, incerc sa imi impun puctu de vedere, daca vad ca nu reusesc, tac din gura, zic "Bine hai ai dreptate" ma duc in camera mea, si dupa vreo 2 ore cobor, ma duc la ea vesele, vorbim despre altceva si dupa aia aduc din nou vorba de subiectul de la care ne-am certat.
Uneori a doua oara intelege situatia si imi da dreptate tongue

| Sonniiaa a răspuns:

Plec de acasa. Decat sa stau acasa si sa urlam una la alta mai bine plec si ma intorc dupa ce s-au linistit apele.

| AlexJX90 a răspuns:

Eu ma cert foarte foarte des cu mama mea pentru ca am prostul obicei in a o contrazice dar si am dreptate uneori cand zic de exemplu daca ii zic ca ieri m-am jucat la calculator ea zice ca nu dar eu stiu bine ca m-am jucat doar nu sunt handicapat si uite asa ajungem sa ne urlam unul la altu

| adolescenta258 a răspuns:

Iti ceri iertare si ii spui ca e ultima data cind te certi cu ea