| andreea98esteacumBubbleS a întrebat:

Ce faze penibile vi s-au intamplat?

Răspuns Câştigător
| LoveBonJovi a răspuns:

Mi s-au întâmplat multe, dar am să ţi-o povestesc pe cea mai puţin penibilă.
Am mers cu şcoala într-o tabără şi dormeam cu încă 2 colege. Dimineaţa, eu am visat (eu de obicei dimineaţa am vise ciudate) că povestesc cu un prieten pe o iarbă. În timp ce stăteam acolo - pe iarbă, văd un şobolan. Eu, vreau să mă feresc de el, aşa că mă arunc jos din pat. Colegele mele s-au trezit speriate de zgomot şi să mă ajute să mă ridic, dar eu, nici gând mă uitam dacă a trecut şobolanul. Dar într-un târziu m-am ridicat, le-am spus colegelor ce am visat, ele încep să râdă, să le spună tuturor şi să mă poreclească Şobo. blushing
De fapt, şi în ziua de azi îmi mai zic câte odată Şobo.
Chiar dacă nu pare cine ştie ce, pe mine m-a "afectat" să fiu numită Şobo. laughing

2 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Odata am intarziat la ora si am intrat unde era clasa mea strigand "Saru'mana doamna!" si era alta clasa care tinea ore acolo.

| AliiB a răspuns:

Cea mai penibilaa din totdeaunaa mi s-a intamplat saptamana trecuta.
Bun, merg eu la maica-mea la servici si ni s-a facut foame, asa ca am decis sa mergem jos la cantina sa luam ceva.
Acolo in timp ce mancam, am simtit ca mi s-a desfacut o bretea de la sutien, dar am zis ca mi-o voi prinde la baie.
Na, ne ridicam noi si ma atentioneaza chelnerul: D-soara vezi ca ti-a picat... ceva. A ezitat un pic sa-mi zica dupa ce si-a dat seama ca era o bretea de la sutien.
Juurr, deci asa rusine mi s-a facuttt, mai era si full p'acolo.
Pe urma m-am si enervat, cum naiba mi s-a desprins breteua in ambele parti.
Naaa, ma rog oh go on
Bine ca nu erau chiloti sau ceva de genu' laughing