| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de aparat foto cat de cat performant imi pot cumpara la 10 milioane?

3 răspunsuri:
| Aurelia_6050 a răspuns:

Eu iti recomand acest aparat foto, dar nu costa exact 10 milioane: http://www.compari.ro/aparate-foto-c40/canon/eos-5d-p479244/

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nikon sau Pentax

| Filly_6570 a răspuns:

Nikon COOLPIX L100
Canon PowerShot SX120 IS
Sony Cyber-shot DSC-H20
Fujifilm FinePix S8000fd
Fujifilm FinePix S2000HD
Fujifilm s1000
Panasonic Lumix DMC-FZ18
Sony Cyber-shot DSC-H20B
Fujifilm s1500
Olympus SP-600 UZ
Mi-am permis sa le asez intr-un mic top mai multe informatii despre fiecare in parte poti gasi pe Google. Totusi iti recomand sa mai strangi ceva banuti si sa optezi pentru un dslr daca doresti o camera cu adevarat performanta, isi merita toti banii eu am un Nikon SLR D3000 si sunt foarte multumit de el si costa doar 2000 RON. mult succes