| Gabitzu246 a întrebat:

Ce flori le plac fetelor? Vreau sa ii iau maine unei persoane si nu stiu ce flori sa aleg. help plz tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Trandafirii roșii, cele mai frumoase flori day dreaming

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca fetei ii plac florile, poti sa-i oferi ce flori vrei tu, cu conditia sa fie naturale, nu de carpa.
Daca nu-i plac, poti sa-i dai cea mai rara orhidee din lume, ca tot n-o vei impresiona.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trandafirii, garoafele crinii imperiali, crizanteme

| Dugalle a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Garoafele nu se dau la mort?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Dugalle):

Nu stiu, probabil.

| T0T a răspuns:

Fiecare fată e diferită nu e cum au fost toate trase pe o bandă a unui dispozitiv al automatizării care le-a implementat la toate o funcție prin care le asociază o anume floare preferată.

| R0R0 a răspuns:

Trandafiri sau crini regali.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca vrei sa-i spui ca o iubesti:trandafiri rosii. Daca nu vrei sa fi inteles gresit nu lua trandafiri, ia orice altceva cu fir care are si un miros placut, crizanteme nu ca sunt pentru cimitir si nu au nici miros.Mie de exemplu imi plac foarte mult in acest anotimp freziile dar nu stiu daca au aparut deja.

| Sociopat a răspuns:

Lalele

| Dugalle a răspuns:

Flori de mucegai.