| Abren a întrebat:

Ce generatoare bune de like'uri stiti?

8 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Generatoare de like-uri?
Vai de viața voastră...

| Abren explică (pentru Wøodenpints):

Te-a bagat cineva in seama?
Nu comenta daca nu-ti convine!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Abren):

O să încep cu un politicos "ești proastă".
Apoi am să continui cu un alt politicos "ești și fără viață".

Malamută gestantă, ai pus o întrebare pe un site public. Știi ce înseamnă asta? La ce foame de like-uri ai nu prea cred. Hai că-ți explic eu, ca la proști, să înțeleagă și mintea ta închisă în celula facebook.
Când pui o întrebare pe un site public, la care oricine poate răspunde, înseamnă că tu ai fost aia care te-ai băgat în seamnă.
Și tu ai pus o întrebare. Deci i-ai întrebat pe toți. Iar acum întrebi dacă m-a băgat cineva în seamă? Da proasto, tu.

E ca și cum ai da un anunț la ziar și oricine te sună să-l întrebi dacă l-a băgat cineva în seamă.

| Abren explică (pentru Wøodenpints):

Daca ai avea tupeu ti-ai pune o poza de cu tine nu o poza de aia! Uita-te la tine, si dupa ai grija de mine, clar?
Cine esti tu sa ma critici pe mine?
Vezi-ti de treaba ta!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Abren):

În poza de la avatar sunt eu.
Și ce legătură are poza cu ce-am zis mai sus? Faptul că eu am poza asta la avatar nu te face mai puțin cerșetoare de like-uri.

| Abren explică (pentru Wøodenpints):

Vai de viata ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ce dracu' e un generator de like-uri? Un fel de automat?
Cum a putut natura sa-si bata joc de voi...

| Abren explică (pentru anonim_4396):

Ce va mai place sa comentati! Aveti un tupeu murdar! Dar nu cred ca e si asa in viata de zi cu zi!
Prostilor!