| denysa9 a întrebat:

Ce își doresc femeile?

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Femeile nu vor multe!
Decat sa le iubesti ca un bou si sa ai mai multi bani decat pot ele consuma, simpluuu! happy

28 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cel mai mult sa fie iubite

| Musique a răspuns:

Întrebare capcană?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Ciocolata.rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu frumoaso.
Femeile te vor pe tine.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Nu prea ma consider atractiv. Dar, cum zici tu.thinking

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Lasă, te consider eu destul. laughing)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Mersi dragutule.laughing
Sa stii ca si eu pe tine.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ok, da eu chiar nu-s.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Ce ma? Pentru mine esti. Pe bune. thinking

*emoticonul ala care se scarpina nu merge pus*

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da, bine, lasă.
Minți frumos.batting eyelashes

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Nu mint. Eu chiar te consider. = _ ="
Pe bune acum.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mulțumesc, cred.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Depinde. Sunt doua genuri de femei.
1. Cele care isi doresc iubire si atentie. Adica, femei normale, femei de calitate, femei adevarate.
2. Cele care isi doresc chestii materiale. De aici iti dai tu seama ce iese...

| RockNbeer a răspuns:

Diverse...

| Dariusuu a răspuns:

Într-o zi am mers într-un supermarket şi mă uitam la raionul cu cărţi. După un timp îmi sare în ochii cartea cu titlul.ce-şi doresc femeile?

Când am deschis cartea fiecare pagină era albă.

Concluzia o tragi tu happy.

| SimonaCristina a răspuns:

Pe Codrin Bradea... happy

| Johndoe2023 a răspuns:

3 animale:
un jaguar in fata casei
un armasar in pat
un bou care sa plateasca facturile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Johndoe2023):

Tu eşti îla de la avatar?:X

| Johndoe2023 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt ala cu unul din look-urile mele

| denysa9 explică (pentru anonim_4396):

Aia*
Si da eu sunt laughing)) big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru denysa9):

Dar nu te întrebam pe tine laughing.

| lanadelsex a răspuns:

Bani,faima si iubire.Si se stie ca nu e posibil sa le ai pe toate deodata...

| joanna222 a răspuns:

înțelegere

| mady20300 a răspuns:

Nici macar ele nu stiulaughing

| Odin666 a răspuns:

Tot ceea ce li se poate oferi!

| Papita1485 a răspuns:

Lucruri scumpe(după preferinte) dar n-am auzit pana acum sa spună cineva cawaveai ma ca vreau mărul asta de doi lei, adică pe bune