| Bubbleee a întrebat:

Ce idee de compunere cu titlul " o intamplare la scoala " aveti? funda :X

Răspuns Câştigător
| Vilcu_Stefan_1990 a răspuns:

Pai daca vrei sa faci o compunere cu titlul "o intamplare la scoala" ar fi frumos sa spui: "In pauza a2a (de exemplu) eu Mihaela si Alexandra (exemple de nume) ne-am dus afara in curtea scolii (sau unde vrei) si am vazut cum o minge a sarit peste gard si a lovit o masina (de exemplu) iar noi ne-am dus sa luam mingea pentru ca prietenul meu Ionut (de exemplu) fiindca el s-a lovit la picior (de exemplu) si a cazut."
Ce zici iti place?

1 răspuns:
| Cranberry_Dia_1994 a răspuns:

Maseaza usor pielea capului cu ulei de masline sau daca ai noroc sa gasesti ulei de argan si daca o sa mai folosesti placa poti sa cumperi un spray pentru protectie :* succes!