| Me_5216 a întrebat:

Ce ideei aveti sa facem TPU mai bun? Eu am una - sa fie un site Anti-BIBERONN!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai mare dreptate chiar daca TPU e un site bun il putem face si mai bun! O idee ar fi sa vorbim cu admin-ul!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-ar placea sa se rezolve problema raportarilor abuzive (nejustificate), jignirilor, spam-ului, etc.
In rest TPU e chiar foarte OK.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un site antitemă, antireclamă, etc.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Odata ce-mi iei biberonul trebuie sa ma primesti la sanul tau, pentru ca eu nu sunt intarcat.
Nu mai am idei pentru ca TPU nu mai poate fi schimbat in bine, avand in vedere faptul ca poate fi accesat de oricine si aproape oricum.

| Biencush a răspuns:

TPU este deja bun! Pentru a-l face si mai bun, ar trebui sa constientizeze fiecare user ca punand o intrebare stupida sau cu probleme imaginare ne face pe noi ceilalti, ce ne dorim sa ajutam cu experienta noastra, sa pierdem vremea si sa pierdem din vedere alti useri ce chiar merita ajutati si sfatuiti! Nu chiar ANTI BIBERON, caci cei micuti poate au mai multe intrebari decat cei mai mari in ani, dar macar sa existe seriozitate si respect pentru timpul fiecaruia!

| Doddel a răspuns:

O idee foarte buna.

| Blackwoman27 a răspuns:

Da sunt f multi copilasi pe site
In rest TPU e OK