| alexx102428 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre ticul de jucat cu părul?

5 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

O femeie se joaca cu parul daca este atrasa de cineva. Este un gest reflex dat de zeci de mii de ani de evolutie. Practic se aranjeaza ca sa para mai frumoasa.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Este un pic cam enervant pentru ca îl am și eu și pur și simplu o enervează pe mama. Însă dacă faci asta in fata unui băiat va crede ca ești atrasa de el.

| BeSmart17 a răspuns:

E ok atata timp cat nu-l bagi in gura!

| Începătorul988 a răspuns:

Nimic, e ceva normal. O fac si eu mai mereu, mai mult e o obisnuinta de a iti aranja parul.

| Liviu a răspuns:

Am o curiozitate tampita, iar eu de imi frec mereu barba, inseamna ca is atras de o femeie? Pur si simplu o fac din obisnuinta, si uneori ma mananca.Deci... sunt atras de vreo femeie? o sa creada vreo tipa sexy ca ma mananca barba ca sunt indragostit de ea? Hai ca asta nu e rau, mai al dracu e daca e vreo baba urata, fara dinti laughing