| jojolina39 a întrebat:

Ce impresii aveti despre prima saptamana de scoala?

17 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt în primul an de liceu, la un profil mate-info, la cel mai bun liceu din oraș.
Am făcut o alegere cam neînțeleaptă, să spun așa, e de-abia prima săptămână și m-a epuizat total.
Teste inițiale, elevi necunoscuți pe holuri, recapitulări ciudate, lecții neinteresante. E ciudat la liceu!
Cu toate că am așteptat această clipă un an, mi-aș dori să fiu din nou în clasa a VIII-a, lângă vechii profesori și foștii colegi.

| Purgatoriu a răspuns:

Oribila. Nu ma asteptam sa avem atat de multa munca. laughing

| zurick a răspuns:

Grea.Dar asta e trebuie sa ne acomodam.Doamne parca nici macar nu mai stiam sa scriu laughing

| Crucified a răspuns:

Plictisitoare.

| MaliciousDeath a răspuns:

Duca-se.O sa lucrez la McDonald's.D:

| Vans a răspuns:

Meh

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Din ce in ce mai grea...

| fadnox a răspuns:

Nasol

| HDeNiSaR a răspuns:

Foarte grea! sincer!
asa de mult de invatat ca te doare capul!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Prima saptama a fost foarte frumoasa! Spre surprinderea mea am putut sa ma trezesc la 6 laughing La scoala a fost foarte fain! Mie mi-a placut foarte mult, tie?

| jojolina39 explică (pentru BeautifulAngelOana):

Si mie mi-a placut, nu de alta da mam reintalnit cu colegi si am stat la povesti, problema e cu trzit crying... dar o sa ma obisnuiesc si cu asta big grin

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru jojolina39):

laughing asta cred ca ii problema tuturor...Eu nu prea am probleme cu trezitu' happy ma culc la 1 si la 6 sunt in picioare, ma ajuta fretemiu care ii mai ceva ca ceasul desteptator laughing))

| Sxx a răspuns:

Relativ ușoară... Mai putin programul.

| Kariin a răspuns:

A fost foarte incarcata!

| justme2846 a răspuns:

Putea sa mai intarzie

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Nu sunt nici pro nici contra

| andrei20121999 a răspuns:

A fost frumoasa happy