| RAY a întrebat:

ce inaltime ai si ce inailtime ai vrea sa aiba partenerul/partenera tau?

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Asta contează cel mai puţin.

| Dariusuu a răspuns:

Ce mai contează ce înălţime are atâta timp când zâmbetul ei este în mintea mea mereu?

| Ibrahimovic a răspuns:

Am aproximativ 1, 80. Inaltimea nu este un factor determinant la partenera mea. Sa fie aproximativ la aceeasi inaltime cu mine, nu ma deranjeaza daca e putin mai inalta sau mai scunda.

| puppetmaster a răspuns:

1.69 crying si nu ma intereseaza ce inaltime are el, vreau doar sa fie mai inalt ca mine

| alin1317 a răspuns:

Am 1.75 si nu conteaza fata ce inaltime are. (Doar nu o avea 2m.)

| ladybug238 a răspuns:

Tot timpul mi-a placut ca fata sa fie mai scunda ca baiatul, chiar daca ea e pe tocuri. si greutatea, asta tine de fiecare. personal, imi plac baietii slabi, dar nici exagerat

| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Pai eu am 1, 70 si el ar trebui sa aibă cam 1, 80, poate chiar mai mult, in caz de te tocuribig grin