| Idkidk a întrebat:

Ce înălţime aveţi? Sunteţi mulţumiţi de înălţimea voastră? Dacă nu, cât aţi vrut să aveţi?

58 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mi-as putea vedea viata din alt unghi laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Mmm.Ok...

| RAY a răspuns:

1,60, as vrea sa am macar 1, 75, e o inaltime foarte mica pentru un baiat nimeni nu-mi da mai mult de 17, 18 ani, abia am iesit din Romania pe aeroport bolovani nu credeau ca am peste 18+ ani acuma 3, 4 ani cand am mers in castellon, dar stiinta imi da o speranta exista operatia la genunchi dar costa cam 100 de mii de euro

| Idkidk explică (pentru RAY):

Mie lumea-mi zice că arăt de 15 ani, trist, dar adevărat.

| JetBlueJet a răspuns:

Eu as vrea 1.80 sau 1.90 big grin
Am 1.65 (Parca)

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Eşti înaltă!

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Pai atata si ai

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Ma consider scunda.
Tu cat ai?

| ShaOfHatred a răspuns:

Am 1,82 dar as vrea 2. Ar fi fain.

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Sunt mai inalta ca tine smug

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

1,75.

| MistretulPufos a răspuns:

Am 1.65, dar sunt in crestere, nu as vrea sa fiu mai inalt, nici nu inteleg de ce multi oameni vor sa fie inalti...cel mai bine cred eu e sa fi nici scund nici inalt, ci potrivitwinking si apropo, oamenii inalti traiesc mai putin...

| Idkidk explică (pentru RAY):

Am 16 -.- Fac 17 6 zile.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

sad Vreeeaaauuu si eu

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

:o Voi muri!

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Dar din poză nu par aşa înaltă, dar sunt.winking

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Tu esti cea din poza de profil>?

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

laughing nu vreau sa zic ca traiesc putin, doar ca mai putin (nu cu mult) decat daca ar fi fost mai scunde

| SergiuBoss11 a răspuns:

1 86. este inaltimea optimahappy

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

rolling on the floor Voi muri, de cee? Nuu!

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Da, ştiu că arăt copilăroasă, oameni buni, am 16 ani, nimeni nu arată perfect.

| Idkidk explică (pentru SergiuBoss11):

Mişto!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

laughing du un stil de viata sanatos laughing, poate traiesti mai mult ca mine, nu se stie, apropo, ce inaltime ai?

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

1.75.

| AccountDeleted a răspuns:

Am 1.76 sau 1.77. Sunt ok si asa, dar as mai fi vrut sa cresc pana la 1.82 - 1.83.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

N-a zis nimeni ca esti urata happy Ca sa pomenesti de perfectiune
Semeni cu o fata de `12 ani :3 Dar nu-i problema, simte-te mai tanara nu inteleg de ce te superi.Eu una m-as simti bine.
Ai prefera daca ti s-ar spune, "Mama semeni de 40 de ani" laughing

| Idkidk explică (pentru AccountDeleted):

Las că-i bine şi aşa.

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Mda, totuşi în realitate arăt mai matură.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Asa zic toti big grin (sau aproape toti)
Inclusiv eu

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Pot vedea cum arăţi? rolling on the floor