| anonim_4396 a întrebat:

Ce initiala, nume, porecla, denumire - de personaje din filme, anime, etc va plac si de ce? Puteti scrie doar o singura varianta sau mai multe.
Ex : mie imi place initiala N, dar si numele de Kuroi

Răspuns Câştigător
| milkie a răspuns:

Initiala X si numele Miyuki (inseamna zapada frumoasa in japoneza)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place initiala L (Death note) dar si numele de Kiyoshi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place numele Yuki in mod special(pentru baiat) si Yume(care inseamna ''vis '' pentru fata)

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, fan Mirai Nikki, Aaa? :->

| anonim_4396 explică (pentru Mayar):

*Yuki(Gravitation)
https://www.google.ro/......ps?/search

Numele Yume nu vine de la un personaj anume-cel putin nu-mi mai aduc aminte... :-?

| musiiic a răspuns:

Rebecca/ Lucas.