| beatricebella a întrebat:

Ce inseama daca un baiat se uita la tine sta cu tine si se da mare in fata ta?

Răspuns Câştigător
| FaraNume2 a răspuns:

E semn ca e interesat de tine. vrea sa fac impresie bunalaughing Scuza-ma, asta e doar parerea mea

12 răspunsuri:
| hanayonna a răspuns:

Probabil ca te place laughing

| Assu53 a răspuns:

E clar ca ii place de tine si doreste sa te impresionezewinking

| eliaclodia a răspuns:

Inseamna ca asa face mereu. Si nu e singurul, insa tu doar pe el l-ai observat.

| 4b a răspuns:

Mah, narcisist nu poate sa fie ca ala-i obsedat de propria persoana...deci scapasi de un streslaughing stai din iubire si pentru iubire cu cineva, da' faza mai nasoala e cand incepe s-o ia razna...
Nu uita bella, lauda de sine nu miroase a binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrea sa te impresioneze.

| ayosmdk a răspuns:

Posibil sa te placa happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Posibil ca te place sau vrea sa vada daca il placi tu.
*-*

| LaNaibaa a răspuns:

Ca te place... sau o place pe prietena ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că-i narcisist, sau, pur şi simplu, cretin.

| rebecutzaa a răspuns:

Crea sa te impresioneze si tu sa ii cazi in brate! dar daca esti fata desteapta nu cazi in plasa lui!

| CannbalCorpse a răspuns:

Ori e prost ori te place happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Vrea sa-ti atraga atentia, dar o face copilareste. Poate chiar sunteti doar copii. Daca-l placi spune-i ca accepti sa fiti prieteni, dar sa renunte la aerul de,, cocos,, sau-mai rau-de saltimbanc.