| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna :
a) xD
b) WTF
Funda pentru raspunsul care imi explica cel mai bine happy

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

XD nu este un semn anume...vine de pe MSN care este un fel de ras malefic. daca vorbesti cu un american si ii dai semnu' asta -xD- el intelege ca e un lucru incurcat. dar sper ca ai inteles
wtf=what the ***= ce dra'cu
bye love struck

2 răspunsuri:
| KrUeLlA a răspuns:

A)XD inseamna mai multe faze de exemplu cand tea batut cineva la un joc zici xD adica bv sau un ras ca tea batut rapid
b) what the f*ck- ce dr*cu

| amaadina a răspuns:

A) un sinonim pentru LOL (laughing out loud), care inseamna a rade :D http://ro.wikipedia.org/wiki/Lol

b) wtf=ce naiba :)