| sweetglitter a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi ca plangi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ți se va întâmpla un lucru bun, ca vei primi o veste buna neașteptată, sau vei avea parte de nişte schimbări în viaţa ta care se vor dovedi a fi benefice pentru tine şi cei apropiaţi din jurul tău. Astfel, plânsul în vis înseamnă fericire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi se întâmpla în majoritatea cazurilor ceva bun când visam ca plângeam, mai ales când plângeam în hohote după câteva zile primeam mereu bani, ce ma făcea pe mine cel mai happy, o singura data nu sa petrecut nimic după ce visasem ca plângeam.

1 răspuns: