| FeeLtHeFreeDom a întrebat:

Ce inseamna cand se pune o vrabie pe capul tau? Astazi de exemplu a zburat spre mine si s-a asezat pe capul meu.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate era obosita sau urmarita de vreo pasare de prada.

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu nu cred in superstitii. Nu cred ca are vreo semnificatie.

| annaangel17 a răspuns:

Ca te vrea ca wc

| zurick a răspuns:

Nu totul are o semnificație. Poate avea nevoie de un adăpost, poate...

| AtateaConditii a răspuns:

Ce dragut, poate a vrut sa faca rost de materiale pentru cuib sau a vrut sa se stearga pe picioruse( poate avea guma sau mai rau c***t) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ritsuko a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| MegamortX a răspuns:

Înseamnă că vrabia voia să se așeze undeva și s-a gândit că între capul tău și un copac nu e mare diferență...

| ArthurKn a răspuns:

Cauta o cacatoare buna!

| Winchester308 a răspuns:

Din intamplarea ta si intrebarea pe care ai pus-o reiese clar ca n-ai mai multa minte decat un copac.

| lorena15 a răspuns:

Ciudathappy nu inseamna nimic:*