| 42002 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca cineva vrea sa taie un cal? De culoare maro.

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Visele sunt manifestarile subconstientului. Visele reprezinta cele mai mari vise si temerei ale tale, nimic altceva. Daca in vis iti cade un dinte, nu inseamna ca cineva va muri, inseamna doar ca esti frustrata si agitata, deci nici calul maro nu are o semnificatie maro. Ar putea sa insemne, daca in vis calul ti-a fost drag, ca ti-e teama sa pierzi o persoana draga sau cineva vrea sa-ti distruga visele sau un lucru la care tii foarte mult.

1 răspuns:
| Sociopat a răspuns:

Inseamna ca esti pregatit sa te uiti la "The Godfather".