| Blackwoman27 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te musca de obraz un cal maro?

2 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Nu inseamna nimic, e un simplu vis. Noaptea cand dormim, visam foarte mult, dar ne aducem aminte dimineata doar putine vise sau chiar deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o actiune a subonstientului care poate semnifica niste trairi pe care le-ai avut sau pe care ai vrea sa le ai. Poate semnifica faptul ca iti plac caii. Acea muscatura depinde cum a fost. Daca a fost dureroasa, inseamna ca ai o teama de cai sau ca iti e teama de ceva sau trebuie sa faci un lucru, pe care nu trebuie sa il amani. Daca acea muscatura nu a fost foarte dureroasa, inseamna ca poate ai nevoie de ceva sa te incurajeze in niste activitati. Mi-am dat doar cu parerea. Acum ce simti tu stii cel mai bine, si tot tu stii cu ce poti sa asociezi.