| Florentina9210 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi rame de pamant?

parca erau intr-o farfurie si una mi s-a incolacit pe mana, am de altfel si o fobie, nu pot sa le ating nu imi e teama de ele dar nu pot explica sentimentul.

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Inseamna ca tu exersezi sa depasesti aceasta fobie, reaminteste-ti cum te-ai simtit cand s-a incolacit pe mana ta, cum ai reactionat si ce poti intelege de acolo si aplica aici, in realitate.

| J0B0MAT a răspuns:

Pai in vis sunt aduse in prim plan dorinte, nazuinte sau frici, temeri, lucrurile pe care subconstientul tau le considera mai importante.

| Gonrax a răspuns:

Nu există ca un vis să semnifice ceva.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Buna....pai iti dau cateva sfaturi:
1. Poti sa cauti pe google semnificatia visurilor, sau semnificatii de visuri si acolo o sa scrie mai multe....de exemplu: visuri cu mirese, visuri cu animale, cu papusi..etc.
2.Exista o aplicatie daca ai android la telefon tot asa se numeste....semnificatia visurilor, sau semnificatii de visuri... sper sa te-am ajutat te pup!