| MaadaaMadalina a întrebat:

Ce inseamna daca ploua de ziua ta?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nimic, doar ca nu trebuie sa iti strice buna dispozitie, gandeste pozitiv si considera ca ploaia de ziua ta inseamna belsug.
O zi frumoasa sa aihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu iniseamnă nimic păpușico, lasă superstitiile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca s au intalnit doua mase de aer de temperaturi diferite si s-a produs un condens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ploua de ziua ta, caci desapre tine este vorba, inseamna ca ai nevoie de umbrela, asta in cazul in care iesi afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dzeu face misto de tine si te tine in casa.

| Danişor a răspuns:

Salut big grin nu inseamna nimic! nu iti strica buna dispozitie doar pentru ca ploua big grin daca ploua de ziua ta inseamna belsug.Bafta in continuare!

| Honeyyy a răspuns:

Ca s-a stricat vremea happy