| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca ploua de ziua ta sau daca ninge sau daca e cald?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

NU mai credeti in prostii de genu, e o zii obisnuita k toate celelalte, daca azi ploua pentru ca e toamna si e ziua cuiva chiar trebuie sa insemne cv rau...nu mai va luati dp prostii de genu...

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Dacă plouă - te-ai născut toamna,
Dacă ninge - te-ai născut iarna,
Dacă e cald - te-ai născut vara.
Ohh, ce să însemne? Nimic! Cum puteţi crede în toate prostiile astea? straight face

| Rockart a răspuns:

Bună! Cică dacă plouă de ziua ta aşa eşti tot anul, ceea ce este o tâmpenie! Eu zic să nu mai crezi în tâmpenii de genu...