| Anahiteamo a întrebat:

Ce inseamna gestul acela cand un baiat isi da cu degetul aratator pe la nas dupa ce ii spui ceva? E intrebare in legatura cu limbajul trupului. Cineva care stie sigur sa imi dea un raspuns concret. DAU FUNDAA! P.S.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un mic gest de alint care il face involuntar, e tensionat. stiu ca asa faceam la 16 ani fara sa imi dau seama, pana mi-a atras cineva atentia.

| Weed22 a răspuns:

Am citit asta undeva: ascunde ceva sau minte. Nu sunt sigur. Sper sa primesti un raspuns mai concret.

| ovidiuoo a răspuns:

Trebuie sa taci din gura ca altfel ti-o iei