| Laura1092 a întrebat:

Ce inseamna "lol"? Acord funda raspunsului care e cel mai complet si corect.

Răspuns Câştigător
| Ðianna a răspuns:

"laughing out loud", prescurtat lol adică râzând in gura mare, este folosit pentru a exprima acest lucru în comunicarea virtuală... happy

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Lol = Laughing Out Loud, e un termen folosit pentru a exprima rasul.

| CocoMexii a răspuns:

Poi LOL - Laughing Out Loud - fiind o expresie ca si "haha " doar ca acest lol il folosesc cei ce vorbesc limba engleza happy noi ne-am inspirat de la americani smug LOL

| rty a răspuns:

LOL - Laughing Out Loud