| Joanne a întrebat:

Ce inseamna muzica pentru voi?
Cel mai profund raspuns primeste funda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yuukyy a răspuns:

Eu iubesc muzicaa:X
pentru mine inseamna:
1)cand askult muzicaa ma simt calma linistita
2)uneori cand scriu askult muzicaa si ma simt mai bine cand imi fac temele
3)imi place sa askult muzicaa orice as face
nu ma pot oprii sa nu askult
tongue

| Georgiana2905 a răspuns:

Muzica a facut si va face parte din viata mea mereu. Prin muzica imi dezvalui unele sentimente, cu ajutorul ei ma regasesc, cu ajutorul ei visez, iubesc...
Ador pielele lui Lara Fabian si Celine Dion. Nu am avut ocazia sa merg la nici un concert de-al Larei dar chiar si asa traiesc prin muzica ei. In piesele ei ma regasesc cel mai bine. Pare ciudat dar am plans ascultandu-i piesele, am ras, am trait niste emotii inexplicabile. "A gottingen " este o piesa din 2010, cantata de Lara care ma face sa ma simt extrem de bine. Cu Celine Dion simt ca prin aripi atunci cand, cu vecinul meu cantam " I'm alive"...
Ce m-as face eu fara muzica? Offff- m-as apuca de cantat
Traiesca muzica... Nu cred ca imi displace vreun gen. Tind sa cred si o zic cu toata siguranta din lume, ca fiecare gen are frumusetea lui.

| BiaSiAtat a răspuns:

Muzica este viata.In fiecare zi cand dau drumul la tel pe muzica simt o legatura si un fel de retinere. Daca ma uit la o mel raman cu urechile la ea. Ei bine:
No music=No life

| Alexandra_4191 a răspuns:

Stii muzica pentru mine reprezinta ceva ce nu se poate explica in cuvinte...este ceva mai special ca dragostea si la fel de importanta muzica este cel mai bun lucru macar muzica traieste vesnic in sufletele noastre happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica e sunetul cantat din inima ce ajunge la alta inima. e sunetul care ne invata sa iubim sa trai sa muncim muzica e ciripitul unei pasarele acordurile vioarei un cantec e o poveste facuta cu mult drag si cu multa caldura pentru a bucura inimile la care ajunge