| Andrei500 a întrebat:

Ce inseamna "necenzurat"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cuvintele vulgare sau imaginile obscene, ma rog...aceste lucruri urate, lacare nu te poti uita, se arata.
Necenzurat= se arta
Cenzurat= nu se arata
Sper ca ai inteles ceva...

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna! Cuvantul necenzurat inseamna ''impotriva legii'', de exemplu un film necenzurat, adica fara drepturi de autor si/sau cu imagini nepotrivite pentru unele varstehappy
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa Pa!

| Andrei500 explică (pentru Konata):

Ms pentru raspuns dar am dat funda la cineva! Imi pare rau! Daca mi-ai fi dat raspunsul mai devreme... poate primeai funda! happy

| Konata a răspuns (pentru Andrei500):

Nu-i nimichappy

| M25M a răspuns:

Fara cenzura, care poate fi vazut, auzit fara restrictie in ciuda imaginilor obscene sau a cuvintelor vulgare.

| crazydubstepmix a răspuns:

Ce inseamna DEX? laughing))
Vezi ca DEX.ul e disponibil si online :*

| Andrei500 explică (pentru crazydubstepmix):

Esti proasta!

| crazydubstepmix a răspuns (pentru Andrei500):

Eu sau tu care nu ai auzit de "DEX"?