| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna nevasta si casnicia pentru voi, intrebare pusa celor care sufera de asa ceva, nu ma supar daca raspund si doamnele

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In cateva cuvinte simple care cuprind totul sotia, sotul inseamna persoana alaturi de care ai simtit in special si ai ales dupa sa iti petreci viata, care sti ca va fi langa tine in orice moment al vietii indiferent de natura lui, persoana pe care o iubesti. Iar casnicia e desavarsirea alegerii tale.Bafta!