| alinusaa a întrebat:

Ce inseamna pentru voi daca o persoana va ureaza craciun fericit exact dupa miezul noptii?

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Ma gandesc ca aceea persoana s-a gandit la mine. Si asta ma bucura, adica insemn ceva pentru el...nu?

10 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Sunt foarte importantă pentru persoana aceea...Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| Klaudya27 a răspuns:

Inseamna ca acea persoana tine foarte mult la mine!

| darrio2007 a răspuns:

Acelasi lucru cu o persoana care imi ureaza la orice ora din acea zi.

| TeoPT a răspuns:

Și acum te aștepți să spun că îți e sortit să fii împreună cu acea persoană pe vecie?

| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic de genul ca persoana respectiva ti sortita sau ceva de genul asta, pur si simplu e o urare

| Woodenpints91 a răspuns:

N-am astfel de oameni în agenda de telefon.
Cine are numărul meu, mai mult ca sigur ştie că nu dau 2 bani pe astfel de urări de căcat. Indiferent la ce oră.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nimic, mi-a trimis un mesaj.
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| freebiker a răspuns:

Nimic... alea gasesti si pe facebook dupa miezul noptii.