| Enaaa a întrebat:

Ce inseamna pentru voi dragostea, iubirea?
Cel ce scrie cel mai frumos este rasplatit cu o fundita happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este un sentiment care cuprinde absolut toate starile sufletesti: frica, amagire, invidie, gelozie, etc. abosult toate,, chiar daca nu toate sunt adresate persoanei iubite le putem simti doar cand iubim...si acest sentiment enorm numit iubire ar trebui definini folosind sute de cuvine...tot ce cunoastem in comportamnetul nostru.este cel mai complex sentiment,, cea mai buna lectie de viata...cred ca pana nu iebesti nu-ti dai seama de multe dintre aspectele vietii...pe scurt nu iubesti nu traiesti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricit m-as chinui tot nu gasesc cuvinte...