| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "femeia fatala"? Cum trebuie sa fie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mincinoasa, curva si cu chef sa ma ia de prost ca sa-i fac un copil apoi sa ma insele cu alti barbati, ceea ce nu se va intampla din fericire.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru mine, "femeia fatala" nu exista.
Exista bunaciuni, care arata bine si orice barbat hetero si-ar dori sa le "tavaleasca", dar nu le-as numi 'fatale' doar pentru ca tuturor (barbatilor) ne fug ochii dupa ea.
Iar in materie de relatii, fiecare are preferintele lui; o singura femeie nu poate fi pe placul tuturor barbatilor, nici macar fizic.

| iiUser20 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc pentru seriozitate in a da un raspuns;*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=va1v6Drp5Gc

Omg, omg, omg xD