| sfo a întrebat:

Ce înseamnă pentru voi un "Crăciun fericit"?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Un Craciun alaturi de familie si de cei dragi, armonie in casa, mesele pline cu bunatati... c-am asa. tie?happy

14 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Un Craciun Fericit e alaturi de cei pe care ii iubesc love struck

| PauLa.M a răspuns:

Avand in vedere ca fericirea este multumirea de sine am sa imi fac un craciun ca pentru mine, sa fiu multumita de tot ce se poate face.

| anad a răspuns:

Sa fiu alaturi de cei dragi, sanatosi cu totii, bucurosi; mai inseamna bunatate, credinta, daruri pentru si de la cei dragi, iubire si speranta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru mine inseamna intreaga familie reunita in jurul bradului impodobit unde fiecare daruieste sau primeste un cadou simbolic, dar important e ca suntem impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Craciun alaturi de cei dragi love struck.
Deci de ziua mea am primit cel mai oribil cadou, o cearta cu prietenu care nu sa sfarsit cu un happy end ...acum inainte de Craciun am primit cel mai frumos cadou si acesta va fi cel mai frumos Craciun din toate (m-am impacat cu el ).

| Silvia a răspuns:

O urare spusa de mine din toata inima.happy

| Casiana a răspuns:

Eu m-am despartit de iubitul meusad. Si de aceea iti spun, ca daca nu ar fi familia, cred ca ar fi groaznic acest Craciun. Dar pe ei, ii simt aici, langa mine, si imi da puterea sa merg mai departe.Deci parintii imi fac cel mai frumos cadou:iubirea lor...Craciun fericit!

| nicko a răspuns:

Nu mai inseamna nimic...nu mai exista...doar un"Craciun NEfericit" mi-a mai ramas

| Slavic a răspuns:

Este o sarbatoare un spirit al craciunului fericit

| anonimmmmm a răspuns:

Pentru mine un Craciun Fericit, este o un Craciu alaturi de familia mea, cum din pacate nu va fi.crying(nici nu este de 9 ani jumate)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul, o amagire omeneasca, o sarbatoare a Ingerilor pesimist sunt stiu dar nu tampit
';

| bIjuUu a răspuns:

Pai sa fiu alaturi de familie si de toti cei pe care ii iubesc cam atathappy dar pentru tine?

| sfo explică:

. iar pentru mine inseamnă:in sânul familiei, zăpadă, să merg la focuri de Craciun(un obicei străbun), curăţenie generală, cumpărături nebuneşti, să asist la pregătirea bucatelor, împodobirea bradului cu impărţirea darurilor şi primirea colindătorilor.
şi-n final...la spital laughing) glumeamwinking

multumesc pentru raspunsuri, sarbatori frumoase in continuare!