| Brumilicious a întrebat:

Ce inseamna sa faci trolling? big grin

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O activitate placuta pe care trebuie sa o faci cand altii intrec orice limita a gramaticii, a prostiei si a aberatiilor

| Corina a răspuns:

Trolling-ul este o violare deliberată a regulilor implicite ale spațiilor sociale de pe Internet. Dar mulți utilizatori consideră trolling-ul ca fiind doar o expresie particulară a afirmației „nu sunt de acord cu tine"; prin urmare cei mai mulți preferă să se orienteze după comportamentul utilizatorului și nu după intențiile presupuse de terți.
In engleza troll = revenire, iar trolling = undita care tracteaza, mulineta.

| Aero a răspuns:

Ceea ce fac userii mario, elasexygagica, ivan, mariaioana littletweety(probabil am mentionat-o deja sau nu cu alt cont), mariela, etc. sau orice alt user care pune intrebari in deradere happysau neconforme cu regulamentul site-ului. Inspira-te de la ei! Trolling fericit!