| PitickaMeli21 a întrebat:

Ce înseamnă sa fii independent?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Să fii pe cont propriu. Acum depinde și din ce punct de vedere.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Adică, eşti în stare să te descurci singur pe picioarele tale fără ajutor.

| Doub a răspuns:

Sa fii capabil sa te descurci de unul singur, sa nu depinzi de nimeni.

| SkyPilot a răspuns:

Te descurci de una singura sa iti faci rost de tot ce ai nevoie in toate domeniile vietii tale.

| Felys a răspuns:

Sa nu depinzi de nimeni, desi asta e o utopie, pana si cei mai bogati oameni depind de altii, nu exista independenta totala in nici o patura sociala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa numai stai pe banii parintilor, sa te descurci singur in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să faci ce vrei în limitele impuse de lege.

| Alexandra7953 a răspuns:

Se ai capabilitatea de a te descurca singur in toate ipostazele