| Mihaelagirl a întrebat:

Ce inseamna "thug life"?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poți să iei termenul mot-a-mot dar acesta a fost mai mult dezvolatat de 2pac care se referă la atingerea succesului prin muncă proprie și depășirea obstacolelor cu propriile puteri.

| OnuOnulică a răspuns:

Thug Life înseamnă "viață de golan" și este foarte folosit în ultimul timp.

| KamaSutra a răspuns:

Viață de golan

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Viață de golan

| Sociopat a răspuns:

Viata de cartier. Stii tu, Bronx alea alea. In ziua de azi e folosita ca gluma pentru baieteii albi care fac chestii hardcore gen arunca gunoaiele pe jos sau calca iarba. O alta gluma proasta a internetului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fel de "asta inseamna sa fii mafiot" la englezi.

| PsihopatX3 a răspuns:

O porcărie folosită mai nou pe site-urile de socializare. Viață de golan.