| alle529 a întrebat:

Ce intamplari penibile ati avut? povestiti`mi si mie pls sa ma amuz un pic laughing daca vreti numahappy

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pai eram la scoala si ma enerva un coleg mai mare caruia i se spunea ratarolling on the floor (pe atunci nu stiam, dar tocmai aveam sa aflurolling on the floor )
eu suparata de ce tot spunea el acolo ii spun la un moment dat "Parca ai mancat cioc de rata, mai taci odata"rolling on the floor bietul s-a uitat odata intr-un fel cum nu va pot explica l mine si a plecat... dp care imi sp si mie ceilalti ce mare trasnaie facusemrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| hândel a răspuns:

Profa de istorie, o femeie mica si-ndesata, iesise din scoala grabita in timp ce o striga pe alta profesoara: "Elena, Elena "... buff. In dreptul usii era o gropa sapata pentru. ca se sparsese niste tevi, era noapte, era lumina doar ce venea din interiorul scolii, si cazuse femeia cu totul in groapa. Se intoarce Elene si nevazando, striga: "da unde esti draga?" Ce radeam cu lacrimi, dar cand mai intrebase si "da unde esti draga" cazusem pe jos de ras in hohote. Ridica profa de itorie o mana si spune cu juma de gura: "ajuta-ma femeie, nu vezi ca sunt in gropa?!" Vreo doua saptamani am ras de patania femeii. Mentionez ca era si intepata, o nesuferita de profesoara.

| Pho3nix a răspuns:

Am luat masina tatei fara sa stie si am intrat cu ea in stalp laughing.
Am abia 16 ani.laughing

| alle529 explică:

Mersilaughing [ang3l_or_d3v1l]

| alle529 explică:

Pff sunteti mortalirolling on the floorrolling on the floor

| alle529 explică:

[Sensei.BRO] eu nu consider ca daca rad toti trebuie sa rad si eustraight face daca mie nu`mi vine sa rad trebuie sa rad pentru ca o fac si altii, eu rad cand imi vine, nu la comandahappy

| alle529 explică:

Si nu m`am bucurat de raul altuia, ca doamne feri ce o patit, doar ca sunt niste lucruri de care poti sa razi, sa te amuzi un pic, doar nu vrei sa fii serios toata viata, cand razi razi de cineva sau chiar de tine (de ce ai patit tu) nu consider ca atunci cand razi de cineva razi ca te bucura ce o patit el/ea, doar ca te amuza un pic.

| annda a răspuns:

Pai una pe care o s-o tin minte e ziua in care mi-o luat ai mei bicicleta si cum nu eram as, m-am apucat sa merg eu cu o mana ca doar asa faceau toti si cand eram eu fericita ca am reusit am cazut pe o parte in niste boscheti. laughing
Sau ceva ce am patit acu vreo luna, am iesit cu rolele si fiindca erau noi nu eram inca stapana pe ele si am cazut pe burta si o inceput toti sa rada. Si cum nu era de ajuns ca m-am facut de ras mi-am si belit genunchii si m-am dus la mare exact cum as fi avut 5 ani si m-am impiedicat cand alergam.
Sunt destule faze, am magnet la asa ceva probabil. laughing

| TropicalSun a răspuns:

La noi la scoala este traditzia "BOTEZULUI"rolling eyesrolling eyes. noi avem clasele separat de sediu mare d scoala, intr-o mica gradina.Si acolo e o tzasnitoarelaughing si in fiecare zi este botezata cate o fata, dar si gay-ii de la noi.Acestia isi pusi cu fundu pe tzasnitoarerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh MY GOD

foarte multe
o data cand mam urcat pe bicicleta lu' fratemiu ca sa ii arat ceva si am cazut laughing
a, si am mai cazut o data cand fugeam, la autobus laughing

APoi mia cazut un balon in cap, tot fratemiu se juca laughing

Bafta la facut intamplari penibile laughing

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cum puteti sa rideti la asa faze, este imoral. De ce spun asta? Pentru ca ieri si eu spuneam ca te pufneste risul daca se intimpla ceva ca ce ati povestit voi si Hirciog mi-a dat peste nas ca la asta nu se ride, el nu ar ride, nu ar avea timp pentru ca ar fi ocupat sa ajute. Acum ce sa mai cred, ca ieri nu mi-a luat nimeni apararea, dar azi va vad ca rideti exact de lucrurile de care vorbeam eu. Cum nimeni nu a mai intervenit, am crezut ca Hirciog e moral iar eu sint tembel. Ce sa mai cred? Pina la urma am inebunit sau nu, ca sint debusolat si nu stiu ce sa mai cred. Uite si la ce fac referire :D
http://www.tpu.ro/conversatii/va-bucurati-de-raul-altuia/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un copil mic trecea srada pe dos
el o intrba pe baba:ce mai faci, mata?
bine, ce sa fac batrana si eu
vrei sa tejut
da te rog
multumes tinere
cu placere
larevedere la revedere