| Georgyyyyyyy66 a întrebat:

Ce intelegeti prin urmatorul citat: "Sa iubesti inseamna sa accepti ceea ce a fost, ceea ce este, ceea ce va fi si ceea ce inca nu s-a intamplat." Pentru cel mai bun raspuns dau fundita!

Răspuns Câştigător
| TEDY2012 a răspuns:

Citatul se refera in mod direct la persoana iubita si la ce reprezinta ea, daca o iubesti trebuie sa tii la ea si sa o accepti exact asa cum a fost cand ai intalnit-o si te-ai indragostit de ea, dar si cum este in prezent si cum va fi in viitor.