| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelegeti voi prin cuvantul FRUMOS? Cele mai frumoase raspunsuri dau inteligent. Si raspunsul care m-a impresionat dau funda!

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Cuvantul frumos este ceva ce iti place cu adevarat. Ceva ce merita sa iti placa, ceva unic, placut.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumos=imi capteaza privirea pentru moment. E nevoie de mai mult de atat ca sa imi castige admiratia si respectulwinking

| Elena1234456 a răspuns:

Frumos este ceva unic, care ma atrage.

| Vizitiul a răspuns:

Frumos este ce-mi place mie.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Frumosul e ceea ce ma inspira si ceea ce imi excita simturile.

| OanaG a răspuns:

Pai ce-i frumos si mie imi place love struck Pentru lucrurile frumoase mereu am avut o atractie :X

Au ceva special big grin

| Luori a răspuns:

Frumosul este acel ceva care imi ajunge la inima, care ma impresioneaza.

| AdY a răspuns:

În mod plăcut, armonios, estetic. 2. Potrivit, bine; așa cum se cuvine

| stefan31 a răspuns:

Cuvantului frumos nu ii poti da o definitie, tu iti dai seama ce este frumos si ce nu.In principiu frumos inseamna ceva placut, incantator ceva care sa iti incante privirea sau in alte cazuri sa iti incante auzul(in cazul muzicii).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos este numai ce-ti place. N-am ce sa fac cu fundita.