| andragrigoras2000 a întrebat:

Ce intelegeti voi prin cuvantul,, tandrete"? funda la cele mai interesante si,, elegante" raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Tandrete = este un cuvant cu o semnificatie fffffffffff frumoasa Ce bine ar fi ca omul sa inteleaga semnificatia acestui cuvant

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| AdyAdeluş a răspuns:

Tantretea este un sentiment pe care il simti la o pesoana blanda, draguta, iubitoare si miloasa.In zilele noastre lumea nu mai foloseste acest cuvant datorita faptului ca nu multi oameni mai sunt in pace.