| 0PopaPorno a întrebat:

Ce intelegeti voi prin "oameni cu fițe"?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Acele persoane care se cred ''bazate'' sa zic asa care se cred mai bune ca alti care nu stau in preajma oricarei perosane si care cred ca ei au intotdeuna dreptate.
Cam astabig grin

| Ramo80 a răspuns:

Persoane superficiale care nu baga in seama pe oricine, cu pretentii si mofturi absurde.

| Prezidentul a răspuns:

Persoanele care au mofturi, nu accepta orice. Vor sa para perfectionisti, dar de fapt sunt stresanti, nu stiu.Genul de oameni un pic rasisti. Sunt rasfatati, neobisnuiti si "schimbatori".
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nevestele.
Dar nevasta-mea intelege altceva: soacrele. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care se cred smecheri, dar care nu termina decat prin a se face de c*cat, iar dobitocii ii iau de model crezandu-i aparte!
Iarta-mi descrierea dura, dar in ultima vreme intalnesc si traiesc cu mai multe specimene de genul asta, decat mi-as dori! laughing