| LaLa15 a întrebat:

Ce întrebări de şcoală aţi pune dacă aţi fi reporter pentru o zi?
Fundăă la cele mai multe răspunsuri, dar nu vreau site-uri...

Răspuns Câştigător
| SlimShady_8054 a răspuns:

1. Cum ti se pare sistemul de invatamnt aplicat? Ce imbunatatiri ai aduce?
2. Ai dori sa ai ore interactive la toate materile?
3. Crezi ca activitatile extra scolare iti pot afecta performatele scolare?
4. Care crezi ca sunt criterile pentru o atmosfera placuta de lucru?
5. Crezi ca profesori sunt prea indulgenti sau prea exigenti?
Sper ca ti-am fost de folos chiar daca nu eu primesc funda happy