| Hikari a întrebat:

Ce inventii trasnite ati face?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mi as dori să pot fii invizibil, să stau in pantofii femeilor, să le fac masaj la tălpi.

| alexandra2859 a răspuns:

O masina a timpului sau poate o masina care sa ma faca invizibilabig grin

| Woodenpints91 a răspuns:

Detectorul de prostie.

| blueheart a răspuns:

Tinerete fara batranete.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Aş inventa fast food-urile care să vândă cam aceleaşi lucru. Nu, nişte chestii mult mai bune, în aparenţă, dar care să explodeze la prima muşcătură. Să aibă senzor, ştii.
Apoi, hainele din piele de om. smug

| Love4Music a răspuns:

Telefon cu inteligenta foarte o mare incat sa pot comunica cu el.

| ImiPlacToate a răspuns:

As construi o casa cu jucarii gratis pentru copii mici, s-au o masina care iti face temele happy, O zi buna

| xxdrgn a răspuns:

Hmm, ceva micut, sa-l o pot tine in buzunar, un fel de MP3 Player... Si cand ascult o melodie, sa ma teleporteze in locul in care se afla cantaretul in acel moment dar sa fie unicat, stii? iar tuturor li se va parea ceva extraordinar si cantaretii vor fi ei fanii mei si isi vor dori sa le ascult muzica doar ca sa ajung la ei o.o

Sau poate doar un fluier... Cu ajutorul caruia sa fac sa ploua cu cartofi. That would be cool~

| lusinda99 a răspuns:

Un aparat care sa ma ajute sa inteleg mai bine la fizica si chimie si care sa ma ajute la teme.

| crissadeea a răspuns:

As inventa un program prin care profii sa prea lectiile online cu toti copii din clasa o data, notele sa se puna doar virtual ca sa nu trebuiasca sa ma mai deplasez pana la scoala si la sfarsitul anului sa se incheie mediile si sa se treaca clasa laughing