| leuxxx a întrebat:

Ce isi doresc femeile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani love strucklove strucklove struck, glumesc laughing.
Iubire, sinceritate, atentie.

7 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Multewinking.
Dragoste, bani...

Bafta.

| Roby67 a răspuns:

Putere, de fapt acelasi lucru ca si barbatii.

soothe
| soothe a răspuns:

Fiecare cate ceva! Nu e nici una la fel, desi unii asa cred.

| ary a răspuns:

O femeie isi doreste un barbat 3 in 1, frumos cu bani si devreme acasa. E ceva rau in asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus si tu o intrebare!
O femeie este unicata, are propriile scopuri, visuri si carcateristici. Dorintele sunt cele care fac din oameni o repartizare importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul sau nimic

| kitty_4173 a răspuns:

Mda...interesanta intrebare! Aici nu poate exista un raspuns concret. Chiar daca unii cred ca toate femeile sunt la fel eu zic ca nu e corect deoarece fiecare e unica, fiecare are viziunea ei si "capriciile ei". Pentru o femeie banii si luxul poate fi substanta esentiala a vietii, iar pentru alta poate fi mai presus sinceritatea si dragostea reciproca decit situatia materiala.Intrebarea aceasta e una retorica.
Cineva spunea:"Femeile sunt creaturi menite să fie iubite, nu înţelese."