| DildăuPaispe a întrebat:

Ce iti doresti de Craciun?

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Deja am primit cadourile ...Adica urmatoarele :
- 2 perechi de cercei;
-o gentutza;
- o cutie, mai degraba un cufar care poate fi si pusculitza;
-o prinzatoare de par (din aceea care face reclama la Teleshoping, nu mai stiu exact cum se numeste);
- o oja roz;

Cam astea sunt!
Pa, pa! Si Craciun Fericit!

| emima a răspuns:

Nu e cel mai important cadourile doar sa ai fericire sanatate si tot ce-ti doresty sa ty se implineasca eu asta imi doresc

| BlueHusky a răspuns:

Sa treca mai repede

| DildăuPaispe explică:

Tare! Eu as vrea o oja roz spre rosu daca se gaseste si oja alba, ca sa-mi fac unghiile in gen francez, sau nu mai stiu.Am vazut la vara-mea cand a venit la noi sa se pregateasca de un concert

| Happiness_8100 a răspuns:

Eu personal sunt multumita doar cu pacea sufleteasca, cu gandul ca toi din jur sunt santosi si ca viata e, cum sa spun, roz si pufoasahappy
Bineinteles ca daca tot vorbim de cadouri, vreau un parfum, dar fericirea si spiritul Sarbatorilor sunt cele mai bune daruri.

Craciun Fericit si toate cele bune:*