| LukaVocaloid a întrebat:

Ce iti doresti de craciun?happy

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi doresc sănătate, căci este cea mai importantă.

| TeoPT a răspuns:

Ceva ce nimeni nu îmi poate da.

| mgtow a răspuns (pentru TeoPT):

Poti obtine acel ceva gandind pozitiv, concentreaza-ti gandul la ceea ce-ti doresti si spune ca asa va fi si va fi asa. Daca devii pozitiv in viata multe o sa-ti mearga la cheie cu usurinta.

| TeoPT a răspuns (pentru mgtow):

Am cerut eu sfaturi?

| mgtow a răspuns (pentru TeoPT):

Eu ti-am zis o optiune, daca vrei poti incerca si nu iti va parea rau, mie imi merge bine gandind pozitiv.

| TeoPT a răspuns:

Știu ce trebuie să fac deoarece îmi cunosc mai bine situația decât o cunoști tu.
M-am referit, eu îmi doresc ceva ce trebuie să obțin singur, nu rugându-mă de părinți, gen telefoane, laptopuri și alte rahaturi. Mersi pentru sfat, dar îmi era deja cunoscut.

| mgtow a răspuns (pentru TeoPT):

N-ai pentru ce, oricum nu e vorba de parinti sau bani ci totul depinde de tine oricum tu stii cum te descurci, numai bine.