| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce iti doresti, de la Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Linişte şi pace sufletească.../Înţelegere mai presus de toate/
Împliniri pe mai multe planuri/Un Crăciun de neuitat...

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si normal ca toti ne dorim cam ce nu avem.
Eu nu am un tata care sa ma ajute cand am nevoie, prin intermediul caruia sa simt ca formam o familie. E prea tarziu sa vreau asta, poate la anul, de Craciun lucrurile vor sta mai bine.
Sa ma inteleg bine cu cei pe care ii iubesc, nu mai vreau sa ma cert, certurile imi aduc o stare proasta.In rest, sanatate multa, si vointa sa realizam lucruile pe care ni le dorim.

| Mao a răspuns:

O sansa de la persoana iubita.
Numai bine!

| Aly2 a răspuns:

In principal pace si multa dragoste in familie, sa nu ma cert cu nimeni si nici cu prieteni mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa ulta bragoste!