| AvalohAlyn a întrebat:

Ce iti transmite emotie in viata asta? O emotie pozitiva...la asta ma refer.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Transportul rutier, altfel nu eram menit sa ma nasc

| darrio2007 a răspuns:

Sotia.

| AFR81 a răspuns:

Multi n-au idee cata emotie, cata tensiune, cat dramatism poate genera sportul. Imi pare rau de ei. Vizionand tenis, fotbal, darts, snooker, handbal, baschet si avand si un bilet sau mai multe in joc, am parte de trairi extraordinare, trairi de care n-am parte in niciun alt domeniu.

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand muzica imi da emotii pozitive (chiar ma face sa lacrimez)
https://www.youtube.com/watch?v=d1yfX6VnrSU
Filmele...
Cred ca as fi emotionata la o posibila intalnire cu o prietena care o astept de mult!

| RainmakerX a răspuns:

Cred ca absolut totul imi trasmite vreo emotie, fie ea pozitiva sau negativa.

Emotiile pozitive... *pentru mine* sunt transmise de surprize, muzica si complimente.

| syd2 a răspuns:

In primul rand dragostea, si la urma, adevarul.

Răspuns utilizator avertizat
| VelaJohnny a răspuns:

Speranta, promisiunile, compasiunea happy

| Cameliapantiru a răspuns:

Muzica, poezia, teatrul, pictura si natura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trenurile.

https://www.youtube.com/watch?v=WWAicmtVF2U

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Daca ar avea si CFR trenuri asa...sa fie in locul eternelor vagoane albastre si rosii tipice CFR...o singura exceptie face Sageata Albastra..in rest trenurile CFR nu sunt prea faine.
Chiar te asteptam sa vii sa zici cat de mirobolante, superbe si fascinante sunt trenurile...laughingDaca ar fi si la CFR un tren ca in video, as merge chiar cu drag cu trenul, ti-as impartasi pasiunea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Frate, stai in Galati. Tu nici nu stii ce trenuri ai pe acolo? Care vagoane albastre si rosii? Ca nu prea sta situatia asa decat la cateva trenuri personale. NU la cele (accelerate, rapide) InterRegio. Regionala CFR Galati trimite printre cele mai bune vagoane pe trenurile sale.

Sau trenurile de Constanta care merg cu 160 km/h. Avem si trenuri bune, frumoase. Iar trenul ala Hyperion e tot tren chiar daca e de la alt operator, desi o vreme a fost inchiriat si de CFR.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Crezi ca viteza unui tren depinde de materialul rulant (vagoane, locomotiva, automotor, rama)? Depinde de infrastructura. Tot incet iti merge si Sageata daca linia e proasta.