| Official a întrebat:

Ce iubiti cel mai mult in viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul vietii e sa o iubesti.se spune ca daca iubesti viata si ea te va iubi pe tine.
Viata e cruda si lumea e rea, in ziua de azi nu poti sa ai incredere nici macar in propria familie...Am invatat k nu poti acvea incredere in nimeni si nimic decat in propria-t persoana.
De aceea trebuie sa iubesti si sa te bucuri de fiecare nimic care te face fericit/a happy
Cum am mai spus fericirea e o iluzie, cand crezi mai mult in ea... dispare
In viata niciodata sa nu ratezi ocazia sa iubesti...

De aceea ti urez mult succes in continuare happy

20 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

1.sotia 2.Hardware extrem 3 gamingul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar viata!

| Official explică:

Tare... eu una nu iubesc viata! dar iubesc persoanele de langa minewinking

| I'm just me a răspuns:

Eu iubest toate persoanele care imi sunt aproapebig grin

| arysa a răspuns:

Familia, prietenii(doar cei care merita), surprizele si succesurile.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mama e ratiunea mea de a exista. Familia. Natura.

| inna a răspuns:

Familia happy

| stealthb a răspuns:

Parintii, fratele si prietena mea cea mai buna (da, sunt baiat si prietena mea cea mai buna e fata big grin ). Toate astea fara o ordine anume. Apoi pot sa spun ca iubesc stiinta si tehnologia, si iubesc sa ma autoeduc.

| alexdop21 a răspuns:

Cel mai mult imi iubesc familia, apoi, putini prieteni apropiati, si in ultimul rand modul meu de viata!

| Psihoyounger a răspuns:

Nu cred ca ai avea rabdare sa citesti lista cu ce iubesc eu in viata laughing

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata.simplu si cuprinzator.VIATA.ma doare ca trebuie sa mai si omor ca sa traiesc cu toate ca se poate si fara. da... santem oameni.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Familia si prietenii love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Familia.

| Rrrretarded a răspuns:

O fata :X... una anume smug

| fabiola a răspuns:

Copilul, parintii, fratii, persoana de langa mine si razele soarelui care imi mangaie fata in fiecare dimineata cand ma trezesc!

| Kitty a răspuns:

Familiahappy

| andrada_6213 a răspuns:

Iubitul

| Megadeth a răspuns:

Arta.

| mondo.it a răspuns:

Cei doi fii ai mei si sotul

Stefan
| Stefan a răspuns:

Iubesc foarte mult tot ce ma inconjoara, oamenii, familia care inseamna totul pentru mine.