| TheExpert01 a întrebat:

Ce jocuri am putea sa jucam eu cu verisoarele mele pafara sau in casa? fara minge carti etc...Ps:eu am 11 ani ele 7...deci ceva nu ff greu dar nu vateascunselea prinsa sau am fost aseara la paris pot fii si inventate nuam sa fie jocuri funda

Răspuns Câştigător
| amykool a răspuns:

Flori fete si baieti minim 3 copii : un copil isi alege o pereche dintre ceilalti de exemplu pe mine ma cheama amalia si mai este afara cu mine o fata roxana si una denisa eu zic : pui pui cu roxana se duc cele(cei) mai departe ca sa nu auda cel care a ramas si cei(cele) hotarasc un numar de ex 6 si cel care a ramas trebuie sa ghiceasca numarul hatarat de ei(ele) cand ai nimerit te intreaba ce vrei si trebuie sa zici dintre flori fete sau baieti muzica sau cantareti(cantarete) si cele(cei) doua(doi)trebuie din nou sa plece sa nu auda celalalt si sa zicem ca ai ales fete si ei(ele) hotarasc doua nume de fete sau ce ai ales si care-i care si trebuie sa alegi (unu) una dintre ele si sa pleci cu fata care ai ales-o.

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Puteti sa jucati :
1. leapsa
2.adevar sau provocare
3.sotron
4.ratele si vanatorii
5. tara, tara vrem ostasi
6.baba-oarba
7.telefonul fara fir
8.telefonul american
9. flori, fete si baieti
10.omul negru
11.batistuta
12.sticluta cu otrava
13.magarusul
14.mima
15.cine te-a salvat?
16.lapte-gros
17.fazan
18.sticluta cu ulei
Distractie placuta happy!